(067)230-00-49
(050)049-98-82
(073)429-62-27

Про компанію

 ТМ «ELISON» була зареєстрована з метою виробництва високоякісної продукції для комфортного і здорового сну в 2004 році. Основою товарної лінії, що випускається під логотипом «ELISON», є матраци з ортопедичним ефектом.

 З дня заснування колектив однодумців «ELISON» прагне створити такий виробничий цикл, який би дозволив випускати продукцію виключно високої якості за розумну ціну при збереженні досить широкого асортименту. «ELISON» одна з небагатьох компаній на українському ринку, яка поряд з серійною продукцією пропонує своїм покупцям можливість індивідуального замовлення виробів практично в будь-якої конфігурації.

 Сьогодні в каталозі «ELISON» понад 20 моделей матраців з ортопедичним ефектом і лінія аксесуарів для ще більш комфортного сну. Модельний ряд матраців «ELISON», поряд з добре зарекомендувала себе «класикою» на основі пружинних блоків «Боннель» і «Pocket Spring», представлений так само і останніми технологічними розробками на основі безпружинних блоків.

 Компанія постійно працює над розширенням асортименту і поліпшенням споживчих властивостей виробів. Особлива увага приділяється удосконаленню технологічних процесів. Сьогодні матраци «ELISON» виробляються на обладнанні визнаних світових лідерів «Pfaff» і «Umit Makina».


 Компанія постійно перебуває в пошуку більш досконалих і екологічно безпечних комплектуючих матеріалів. На сьогоднішній день у виробництві основної лінії продукції використовується виключно натуральна бавовна і шерсть, натуральний латекс, високоякісне кокосове волокно, кінський волос, морські водорості.

 Ми висловлюємо щиру подяку покупцям, які зробили свій вибір на користь «ELISON» і розраховуємо на їх рекомендації і нові вдалі придбання в подальшому.