(067)230-00-49
(050)049-98-82
(073)429-62-27

Матрас Гармония Боннель "Филз-Т2"

Виробник: Елісон, Україна
*

Оберіть розмір матраца

*
грн
 • subtitles Опис
  filzФілз - сучасний ЕКО матеріал українського виробництва. Має високу щільність і в той же час не жорсткий, не дає усадку при тривалій експлуатації матраца, має високу повітропроникність. Забезпечує відмінну підтримку хребта в правильному фізіологічному положенні під час сну. Чудові характеристики матеріалу досягаються за рахунок поєднання натуральних волокон бавовни і шерсті.
  filzТермопреcований войлок - цей нетканий матеріал складається з вовни, синтетичного волокна і бавовни, що отримується шляхом спікання за спеціальною технологією. Екологічно чистий матеріал високої щільності. Використовується для захисту м'яких настилів матраца від впливу пружинного блоку, додає матрацу додаткову жорсткість і довговічність.
  bonellПружиний блок типу - "Боннель" без сумніву є найпопулярнішим та найбільш упізнаваним видом пружинного блоку в усьому світі. Висока надійність, простота і доступна ціна виробу - основні причини його масового і повсюдного застосування. Пружини, при безперервному плетінні, з'єднуються між собою спіраллю і мають важливу особливість конструкції - поступове зменшення до центру радіусу витка щодо опори, що дозволяє уникнути зіткнення витків, тертя і скрипу.
 • library_books Характеристики
  Висота 14 см
  Жорсткість Жосткий
  Склад Філз
  Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 140 кг
  Склад Термопресований повсть
  Склад Пружинний блок Боннель
 • label Ключові слова