(067)230-00-49
(050)049-98-82
(073)429-62-27

Матрац Боннель "Кокос"

*

Оберіть розмір матраца

*
грн
 • subtitles Опис
  ppuПінополиуритан - синтетичний, екологічно чистий матеріал (поролон), який гігієнічний і безпечний для здоров'я людини. ППУ не містить речовин, що викликають алергію, і не виділяє пилу, не пліснявіє. Важливим показником пенополиуритана є характеристики показують щільність і жорсткість. Недоліком ППУ є його відносно невелика довговічність (близько 10 років)
  cocos100% Кокосова койра.Це жорсткий настил, одержуваний з натурального природного матеріалу - верхніх волокон кокосового горіха. Волокна просочуються натуральним латексом, що надає кокосовій плиті еластичності. Термін служби кокосової койри значно вище, ніж у штучних наповнювачів, вона не піддається гниттю, розкладанню і деформації. Матеріал не вбирає вологу, сприяє покращенню вентиляції матрацу, має антиалергенні та антибактеріальні властивості. Койра пружна, міцна і гігієнічна. Використовується в якості настилу, що робить вдалим співвідношення параметрів жорсткості й еластичності.
  filzТермопреcований войлок - цей нетканий матеріал складається з вовни, синтетичного волокна і бавовни, що отримується шляхом спікання за спеціальною технологією. Екологічно чистий матеріал високої щільності. Використовується для захисту м'яких настилів матраца від впливу пружинного блоку, додає матрацу додаткову жорсткість і довговічність.
  bonellПружиний блок типу - "Боннель" без сумніву є найпопулярнішим та найбільш упізнаваним видом пружинного блоку в усьому світі. Висока надійність, простота і доступна ціна виробу - основні причини його масового і повсюдного застосування. Пружини, при безперервному плетінні, з'єднуються між собою спіраллю і мають важливу особливість конструкції - поступове зменшення до центру радіусу витка щодо опори, що дозволяє уникнути зіткнення витків, тертя і скрипу.
 • library_books Характеристики
  Висота 20 см
  Жорсткість Жосткий
  Склад Кокосова койра
  Склад Пружинний блок Боннель
  Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 140 кг
  Склад Термопресований повсть
  Склад Пінополіуретан
 • label Ключові слова