(067)230-00-49
(050)049-98-82
(073)429-62-27

Матрац Pocket-Spring "Латекс - Кокос 2"

*

Оберіть розмір матраца

*
грн
 • subtitles Опис
  latexНатуральний латекс - високоякісний, довговічний матеріал, що має в своєму складі натуральний сік каучукового дерева гевеї, який шляхом спінювання і вулканізації набуває пористої структури. Наскрізні отвори перфорації, зроблені в латексі, забезпечують відмінну вентиляцію, хороший вологообмін і терморегуляцію. Латекс вважається ідеальним наповнювачем для матраців, оскільки точно передає навантаження на пружини, здатний витримувати високий тиск і відмінно відновлювати форму, повторює контури тіла людини і дозволяє хребту знаходитися у правильному анатомічному положенні. Термін служби більше 20 років.
  cocos100% Кокосова койра.Це жорсткий настил, одержуваний з натурального природного матеріалу - верхніх волокон кокосового горіха. Волокна просочуються натуральним латексом, що надає кокосовій плиті еластичності. Термін служби кокосової койри значно вище, ніж у штучних наповнювачів, вона не піддається гниттю, розкладанню і деформації. Матеріал не вбирає вологу, сприяє покращенню вентиляції матрацу, має антиалергенні та антибактеріальні властивості. Койра пружна, міцна і гігієнічна. Використовується в якості настилу, що робить вдалим співвідношення параметрів жорсткості й еластичності.
  filzТермопреcований войлок - цей нетканий матеріал складається з вовни, синтетичного волокна і бавовни, що отримується шляхом спікання за спеціальною технологією. Екологічно чистий матеріал високої щільності. Використовується для захисту м'яких настилів матраца від впливу пружинного блоку, додає матрацу додаткову жорсткість і довговічність.
  pocketПружинний блок «Роскеt Sрring» складається з великої кількості незалежних пружин. Кожна пружина міститься в окремому чохлі, які, в свою чергу, з'єднані між собою в блок. Відсутність жорсткої металевої зв'язки між пружинами забезпечує високу ступінь адаптації до індивідуальному особливостей будови тіла людини. Пружинний блок « Pocket Spring » точно розподіляє навантаження, задіявши необхідну кількість пружин. Як наслідок - хребет перебуває в правильному анатомічному стані, що дає можливість знизити ризик болю в області спини, розслабити м'язи, зняти втому, накопичену за день. Відмінно підійде людям з великою різницею у вазі.
 • library_books Характеристики
  Жорсткість Підвищеної жорсткості
  Склад Кокосова койра
  Склад Латекс
  Склад Пружинний блок "Pocket Spring"
  Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 160 кг
  Склад Термопресований повсть
  Висота 22 см
 • label Ключові слова